Наші партнери та друзі

Гитара, курси гри на гітарі

ЧАС РЕКЛАМИ  РЕКЛАМА У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ ЧАС РЕКЛАМИ

Національний музей-заповідник українського гончарства

 

Г.П.КОСМІАДІ « МУЗИКА КОЛЬОРУ»

У Володимир –Волинському історичному музеї 13 листопада 2013 року відбулося відкриття мистецької виставки творчих робіт художника,архітектора, педагога Георгія Петровича Косміаді ( 1886-1967)...

 На виставці. Фото з фондів Володимир -Волинського історичного музею

Георгій Петрович у 1916 – 1940 роках проживав у Рівному, викладав малювання у пяти гімназіях міста.Оганізовував творчі гуртки, разом зі своїми учнями ставив різні за тематикою вистави, малював декорації, виготоволяв костюми, ініцюював творчі та літературні вечори. Навколо нього гуртувалася обдарована молодь Рівного. Неодноразово виствки Георгія Петровича та його кращих учнів проходили у Рівному , Луцьку, Варшаві, Кракові. Тріумфом стала участь його учнів у Першій Всесвітній виставці дитячого малюнка в Парижі у 1937 році.

  На знімку. Директор історичного музею Володимир Стемковський та старша наукова співробітниця Рівненського краєзнавчого музею Людмила Шлапак під час відкриття виставки Г.Косміаді у Володимирі- Волинському.

В 1940 році родина художника переїхала до Німеччини в Гамбург де Г.Косміаді працював художником – декоратором у Державній опері та театрі « Талія». Після виходу на пенсію став вільним художником. Прожив Г.П. Косміаді вісімдесят один рік, з яких – двадцять чотирири у Рівному,двадцять сім у Німеччині, написав понад пяти тисяч творчих робіт, організував та взяв участь у шістдесяти виставках.

 На знімку.Квартет викладачів Володимир- Волинської музичної школи виконує твори відомих европейських композиторів для відвідувачів виставки художника Г.Косміаді

Професор Георгій Косміаді мріяв, щоб його роботи та творчий доробок учнів залишилися на рідній землі. Донька Г.Космідіаді, Надія Космідіаді, під час своїх візитів до Рівного передала Рівненському обласному краєзнавчому музею та Рівненській українській гімназії весь архів батька. На музейній виставці у Володимирі – Волинському яку можна оглянути з 13 листопада по 25 грудня 2013 року представлені картини художника та малюнки його учнів.

 

Володимир-Волинський історичний музей
Адреса: вул.І.Франка,6, пошт. індекс: 44700 тел. музею: (03342) 2-19-11 ел. пошта (e-mail): volodymyrmuseum@gmail.com
Зворотній зв'язок